Byty Praha

Tahounem mezi developerskými projekty v Praze jsou odjakživa rezidenční projekty. Nové byty Praha neustále potřebuje a hlad po nich neutlumila ani hospodářská krize. A není divu. Připravované zvýšení DPH při koupi nového bytu rozpoutalo na trhu s novými byty v Praze doslova tornádo slev a výhodných nabídek, ze kterých může zájemce o novostavbu v Praze dlouze vybírat.

Novostavby Praha – současné trendy

Mezi nové byty Praha nejčastěji patří dvoupokojové až třípokojové byty v klidných lokalitách s dobrou dopravní obslužností, o které mají nejčastěji zájem rodiny s dětmi. Podobné byty jsou v Praze právě v kurzu a jejich nabídka je také nejširší.


Nové byty v Praze

Nové byty Praha – výhody a nevýhody

Velkou výhodou současných novostaveb v Praze je jejich příznivá cena. Za nový byt v Praze nyní dáte méně, než stál před pár lety starší byt v původním stavu. Při koupi novostavby v Praze ušetříte nejen na pořizovací ceně. Podstatnou část úspory pak tvoří nižší náklady na energie a provoz bytu. Moderní pražské novostavby bývají často v energeticky úsporném standardu, takže se v nich bydlí nejen komfortně, ale také úsporně.

Prodej bytů Praha – kde hledat?

Atraktivních lokalit, kde se právě v Praze připravuje, nebo již probíhá, výstavba nových bytů, je celá řada. V kurzu jsou nyní cenově dostupné developerské projekty v Opatově a Modřanech, které jsou ideální pro rodiny s dětmi, které mají omezenější rozpočet.

Pro majetnější pak může být zajímavý projekt výstavby nových bytů na Vinohradech, které přináší luxus moderní novostavby do tradiční pražské čtvrti.

Vedle toho se mezi nové byty v Praze bude brzy počítat trojice velkých rezidenčních komplexů, které vyrostou na Rohanském ostrově, na Žižkově a na Smíchově. Tyto opravdu velkoryse a od základu řešené nové rezidenční čtvrti budou mít nejen vysoký standard samotného bydlení, ale budou myslet i na volný čas a na to, co se děje mimo zdi vašeho bytu. Okolí novostaveb tak bude plné parků a zeleně, obchůdků  a restaurací.