Kanceláře Praha

Vedle bytů jsou jádrem nových developerských projektů v Praze právě kanceláře. Kanceláře v Praze stále chybí, neustále se hledají nové a větší pro tuzemské i zahraniční společnosti, a tak je i pozornost developerů právem soustředěna na nové administrativní celky a budovy.

Zatímco dříve rostly kanceláře v Praze tak nějak živelně a divoce prakticky kdekoliv, dnes již přibývají spíše pozvolna a velmi promyšleně. Pokud nyní hledáte pronájem kanceláří v Praze, setkáte se spíše s uzavřenými komplexy s veškerou vybaveností a se skvělou dopravní obslužností. Žádné uměle vytvořené kanceláře v Praze na nevýhodných místech už vás většinou nečekají.

Kanceláře Praha – co je v kurzu?

Mezi atraktivní kanceláře v Praze se nyní počítají dva zajímavé developerské projekty, které mají ambici přinést do hlavního města nejvyšší standard administrativních budov. Kanceláře v Praze tak brzy obohatí nové kancelářské budovy v Opatově a v Dejvicích, které budou nejen pečlivě promyšlené, ale také dostupné a atraktivní pro celou řadu našich i zahraničních firem.


Kanceláře v Praze - Opatov City

Kanceláře Praha – Opatov

Pronájem kanceláří v Praze - Opatově brzy dostane nový impuls. Komplex administrativních budov v Opatově, který bude navazovat na předchozí komplex Opatov Park, přinese nejen nové velkorysé plochy pro kanceláře, ale také špičkové zázemí a skvělou dopravní obslužnost včetně blízkosti dálnice D1.  

Kanceláře Praha – Dejvice

Jen málokdo by čekal, že ve čtvrti blízko Pražskému hradu ještě může vyrůst nový administrativní komplex. Opak je pravdou. V lokalitě Vítězného náměstí se právě připravuje výstavba lukrativního komplexu obytných, kancelářských a obchodních prostor. Tyto kanceláře v Praze 6 patří mezi ty exkluzivnější – ať už svou polohou, nebo dopravní dostupností, napojením na pražský okruh, či začleněním do okolní původní zástavby.

Pokud právě hledáte pronájem kanceláří v Praze, určitě si projděte nabídku mezi novými developerskými projekty. Nabídnou vám nečekaný komfort, veškeré služby, přizpůsobení na míru vašim potřebám a nadstandardní dopravní obslužnost.